O nas

ON

jej druga połówka. Fotografuje z mistrzowską precyzją. Jest bardzo techniczny, dzięki czemu jego zdjęcia są po prostu dobre. Podczas Waszej ceremonii nie zauważycie, że jest. Ma w sobie coś wyjątkowego – Wasi goście weselni po zaledwie kilku minutach sami będą chcieli, aby zrobił im zdjęcie. Zapewne będziecie pozytywnie zaskoczeni, gdy oglądając album ślubny, zauważycie fotografie ślubne, których się nie spodziewaliście – ON jest wszędzie tam, gdzie Wy nie mogliście być. Ale także udaje mu się uchwycić, gdy czule się głaszczecie czy szepczecie do ucha … i nie macie pojęcia, że właśnie zrobiono Wam zdjęcie. ON uważa, że właśnie te naturalne ujęcia są najpiękniejsze. I chyba ma rację.

ONA

zawsze powtarza, że na jej sesji plenerowej Państwo Młodzi będą przytulać się, całować i głaskać więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Dużo mówi, Nowożeńcy dzięki temu nie czują tremy i przed jej obiektywem zaledwie po kilku minutach stają się zupełnie naturalni. Jest kreatywna – potrafi zrobić ujęcie, które później wzrusza i rozbudza emocje. To przecież kobieta, miłości nie traktuje prostolinijnie, ale wyciąga z niej jak najwięcej. Jest romantyczką i takie są właśnie wykonywane przez nią fotografie ślubne – pełne miłości, czułych uścisków, trzymania za rękę.

Trudno sobie wyobrazić wymarzony ślub, bez pięknych zdjęć. Coś o tym wiemy. Jesteśmy przecież nie tylko fotografami, ale także małżeństwem. Nasz ślub był pełen słońca, miłości i emocji.

Mimo że próbowaliśmy łapać każdą chwilę tego sierpniowego dnia, nie wszystko udało się zapamiętać. Na szczęście zostały nam fantastyczne zdjęcia, które nawet po latach przywołują te magiczne momenty. Fotografia ślubna ma w sobie właśnie coś z magii.

Fotograf ślubny to dla nas nie tylko praca, to także nasza pasja. Uwielbiamy być z Wami podczas Waszego Dnia. Fotografując Wasz Ślub, chcemy aby oddany album również za kilka lat rozbudzał w Was takie emocje, jakie rozbudzają w nas, nasze zdjęcia.

Jesteśmy małżeństwem i zespołem. Rozumiemy się bez słów. Cały czas wspominamy nasz ślub i chyba dlatego taką ogromną radość sprawia nam ta praca.

Pracujemy wszędzie. Kraków, Katowice czy Andrychów to tylko niewielki obszar na naszej mapie. Jeśli spodobały Wam się nasze zdjęcia – bez problemu do Was dojedziemy. Sesja plenerowa działa na tych samych zasadach. Na początku musimy się poznać, żeby zaproponować odpowiednie miejsce. Słuchamy Waszych podpowiedzi.

Fotografia ślubna jest dla nas bardzo ważna, dlatego podczas sesji plenerowej nie patrzymy na zegarek – działamy tak długo, aby obie strony były zadowolone z efektu.

Jeśli zainteresowała Cię nasza fotografia ślubna skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Mamy nadzieję do zobaczenia!

W&M

 

LICZY SIĘ CHEMIA


Fotografia ślubna to nie sukienka ślubna, którą możecie sprzedać. To nie buty, które po czasie się zedrą. Fotografia ślubna to zapewne oprócz samych wspomnień, Wasza najważniejsza pamiątka z tego dnia. Tu liczy się chemia, to coś, co sprawi, że zaiskrzy między Wami a fotografem i zamknie najpiękniejsze emocje w kadrze.
Jeśli czujesz, że nasze zdjęcia to jest to, po prostu...


NAPISZ DO NAS
error: Nasza praca jest pod ochroną :)